Producenci

Kable światłowodowe i moduły SFP

ADAPTER LC/APC Duplex SM Standard ADAPTER LC/APC Duplex SM Standard
Producent: n/a
Cena: 2,99 zł (netto: 2,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER LC/APC Simplex SM  Standard ADAPTER LC/APC Simplex SM Standard
Producent: n/a
Cena: 2,50 zł (netto: 2,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER LC/UPC Duplex SM  Standard ADAPTER LC/UPC Duplex SM Standard
Producent: n/a
Cena: 2,99 zł (netto: 2,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER LC/UPC Simplex SM  Standard ADAPTER LC/UPC Simplex SM Standard
Producent: n/a
Cena: 2,48 zł (netto: 2,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER SC/APC Simplex SM Standard ADAPTER SC/APC Simplex SM Standard
Producent: n/a
Cena: 1,60 zł (netto: 1,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER SC/UPC Duplex SM Standard ADAPTER SC/UPC Duplex SM Standard
Producent: n/a
Cena: 3,65 zł (netto: 2,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER SC/UPC Simplex SM Standard ADAPTER SC/UPC Simplex SM Standard
Producent: n/a
Cena: 3,50 zł (netto: 2,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CHUSTECZKI BEZPYŁOWE KIMTECH SCIENCE (280szt/op.) CHUSTECZKI BEZPYŁOWE KIMTECH SCIENCE (280szt/op.)
Producent: KIMBERLY-CLARK
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DOZOWNIK ANTYSTATYCZNY DLA ALKOHOLU IPA (200ml) DOZOWNIK ANTYSTATYCZNY DLA ALKOHOLU IPA (200ml)
Producent: n/a
Cena: 25,00 zł (netto: 20,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GNIAZDO GETFORT ŚWIATŁOWODOWE 2xADAPTER SC LC FTTH GNIAZDO GETFORT ŚWIATŁOWODOWE 2xADAPTER SC LC FTTH
Producent: GETFORT
Cena: 2,90 zł (netto: 2,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN SPAN 80M KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN SPAN 80M
Producent: OPTIX
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 24x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN SPAN 80M KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 24x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN SPAN 80M
Producent: OPTIX
Cena: 3,26 zł (netto: 2,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 2x9/125 ITU-T G.657A 1.2kN SPAN 80M KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 2x9/125 ITU-T G.657A 1.2kN SPAN 80M
Producent: OPTIX
Cena: 1,25 zł (netto: 1,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
KABEL ŚWIATŁOWODOWY FRP Z-XOTKtcdD SM 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN KABEL ŚWIATŁOWODOWY FRP Z-XOTKtcdD SM 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN
Producent: OPTIX
Cena: 1,75 zł (netto: 1,42 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY SM DAC  2J (1x2), 1.2kN KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY SM DAC 2J (1x2), 1.2kN
Producent: OPTIX
Cena: 1,29 zł (netto: 1,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZIEMNY SM DAC  12J (1x12), 1.2kN KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZIEMNY SM DAC 12J (1x12), 1.2kN
Producent: OPTIX
Cena: 2,15 zł (netto: 1,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
MEDIA KONWERTER MIKROTIK ROUTERBOARD RBFTC11 MEDIA KONWERTER MIKROTIK ROUTERBOARD RBFTC11
Producent: MIKROTIK
Cena: 152,00 zł (netto: 123,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-M SC 10/100 MULTIMODE 2km od -10°C do 65°C MEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-M SC 10/100 MULTIMODE 2km od -10°C do 65°C
Producent: 3ONEDATA
Cena: 170,37 zł (netto: 138,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC100CM MEDIA KONWERTER TP-LINK MC100CM
Producent: TP-LINK_SMB
Cena: 109,00 zł (netto: 88,62 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC110CS MEDIA KONWERTER TP-LINK MC110CS
Producent: TP-LINK_SMB
Cena: 103,00 zł (netto: 83,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC111CS MEDIA KONWERTER TP-LINK MC111CS
Producent: TP-LINK_SMB
Cena: 109,00 zł (netto: 88,62 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC112CS MEDIA KONWERTER TP-LINK MC112CS
Producent: TP-LINK_SMB
Cena: 103,00 zł (netto: 83,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC200CM MEDIA KONWERTER TP-LINK MC200CM
Producent: TP-LINK_SMB
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC210CS MEDIA KONWERTER TP-LINK MC210CS
Producent: TP-LINK_SMB
Cena: 128,00 zł (netto: 104,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl