Producenci
MODUŁ DAHUA PFT3960 MODUŁ DAHUA PFT3960
Producent: DAHUA
Cena: 279,21 zł (netto: 227,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ SFP MIKROTIK PAIR S-35LC20D + S-53LC20D 1,25G SM MODUŁ SFP MIKROTIK PAIR S-35LC20D + S-53LC20D 1,25G SM
Producent: MIKROTIK
Cena: 275,00 zł (netto: 223,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
MODUŁ SFP MIKROTIK S-31DLC20D 1.25G SM 20km 1310nm MODUŁ SFP MIKROTIK S-31DLC20D 1.25G SM 20km 1310nm
Producent: MIKROTIK
Cena: 91,00 zł (netto: 73,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ SFP MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G MM 550m 850nm MODUŁ SFP MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G MM 550m 850nm
Producent: MIKROTIK
Cena: 75,50 zł (netto: 61,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ SFP MIKROTIK S-RJ01 10/100/1000M MODUŁ SFP MIKROTIK S-RJ01 10/100/1000M
Producent: MIKROTIK
Cena: 109,00 zł (netto: 88,62 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ SFP TP-LINK TL-SM311LM MM MODUŁ SFP TP-LINK TL-SM311LM MM
Producent: TP-LINK_SMB
Cena: 72,00 zł (netto: 58,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1310/RX1550 MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1310/RX1550
Producent: OPTON
Cena: 79,00 zł (netto: 64,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1550/RX1310 MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1550/RX1310
Producent: OPTON
Cena: 79,00 zł (netto: 64,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 16dB, (20km) TX1310/RX1550 DUAL MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 16dB, (20km) TX1310/RX1550 DUAL
Producent: OEM
Cena: 49,00 zł (netto: 39,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km)  TX1310/RX1550 MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1310/RX1550
Producent: OPTON
Cena: 85,00 zł (netto: 69,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km)  TX1550/RX1310 MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1550/RX1310
Producent: OPTON
Cena: 85,00 zł (netto: 69,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 16dB (20km)  TX1310/RX1550 MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 16dB (20km) TX1310/RX1550
Producent: OPTIC
Cena: 75,00 zł (netto: 60,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 16dB (20km)  TX1550/RX1310 MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 16dB (20km) TX1550/RX1310
Producent: OPTIC
Cena: 99,00 zł (netto: 80,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ SFP WDM TP-LINK TL-SM321A 1550nm SM 10km LC/UPC MODUŁ SFP WDM TP-LINK TL-SM321A 1550nm SM 10km LC/UPC
Producent: TP-LINK_SMB
Cena: 139,00 zł (netto: 113,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ SFP WDM TP-LINK TL-SM321B 1310nm SM 10km LC/UPC MODUŁ SFP WDM TP-LINK TL-SM321B 1310nm SM 10km LC/UPC
Producent: TP-LINK_SMB
Cena: 92,00 zł (netto: 74,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
UBIQUITI U FIBER SFP UF-SM-1G-S 2-Pack UBIQUITI U FIBER SFP UF-SM-1G-S 2-Pack
Producent: UBIQUITI
Cena: 125,00 zł (netto: 101,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl