Producenci
12X Pigtail SC/APC SM G652D 1.5M 12X Pigtail SC/APC SM G652D 1.5M
Producent: OEM
Cena: 99,00 zł (netto: 80,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
12X Pigtail SC/APC SM G657 12X Pigtail SC/APC SM G657
Producent: OEM
Cena: 89,00 zł (netto: 72,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MIKRORURA DOZIEMNA 200m 12 / 8 mm MIKRORURA DOZIEMNA 200m 12 / 8 mm
Producent: n/a
Cena: 269,00 zł (netto: 218,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MIKRORURA DOZIEMNA 200m 12 / 8 mm PILOT MIKRORURA DOZIEMNA 200m 12 / 8 mm PILOT
Producent: OEM
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM 1M DUPLEX 50/125um OM3, LC/UPC-LC/UPC PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM 1M DUPLEX 50/125um OM3, LC/UPC-LC/UPC
Producent: n/a
Cena: 24,90 zł (netto: 20,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC  3MM PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM
Producent: n/a
Cena: 19,90 zł (netto: 16,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1,5M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1,5M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC
Producent: n/a
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M EASY FLEX SC/APC - SC/APC G657.B3 PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M EASY FLEX SC/APC - SC/APC G657.B3
Producent: OPTON
Cena: 37,50 zł (netto: 30,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC
Producent: OEM
Cena: 19,00 zł (netto: 15,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC
Producent: n/a
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657 1M PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657 1M
Producent: OPTO
Cena: 8,00 zł (netto: 6,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657A 2M PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657A 2M
Producent: OPTO
Cena: 7,49 zł (netto: 6,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, LC/APC 3M PIGTAIL SM 9/125, LC/APC 3M
Producent: n/a
Cena: 8,00 zł (netto: 6,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, LC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m PIGTAIL SM 9/125, LC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m
Producent: OEM
Cena: 9,59 zł (netto: 7,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, SC/APC G657A2 1.5M PIGTAIL SM 9/125, SC/APC G657A2 1.5M
Producent: CONNLINK
Cena: 7,29 zł (netto: 5,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m
Producent: n/a
Cena: 9,70 zł (netto: 7,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.3m PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.3m
Producent: CONNLINK
Cena: 11,99 zł (netto: 9,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1M PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1M
Producent: CONNLINK
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl