Producenci

Popularyzacja łączy światłowodowych w ostatnich latach, skłoniła nas do przygotowania wyjątkowej oferty, dedykowanej firmom zajmującym się ich instalacją. Poznaj materiały i akcesoria wysokiej klasy, które zdecydowanie wyróżnią Twoją ofertę wśród dostępnych na rynku, zapewniając Ci sukces.

Jako specjalista wiesz, że profesjonalna instalacja łączy światłowodowych wymaga niezawodnych urządzeń i materiałów. Dbając o jakość świadczonych usług, zdecyduj się na spawarkę światłowodową, wyposażoną w sześć silników służących pozycjonowaniu włókien, wytrzymałe strippery do kabli światłowodowych oraz wizualny lokalizator, dzięki któremu dokonasz precyzyjnej lokalizacji toru optycznego. Precyzyjnie wykonane zlecenie opiera się nie tylko na Twoim doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach oraz wysokiej klasy sprzęcie. Pamiętaj o akcesoriach, które usprawnią pracę! Doskonałym wyborem będzie włókno szklane do przeciągania kabli w wybranym rozmiarze oraz wkręty do adapterów światłowodowych. Szczegółową ofertę poznasz, odwiedzając tę kategorię!

12X Pigtail SC/APC SM G652D 1.5M 12X Pigtail SC/APC SM G652D 1.5M
Producent: OEM
Cena: 99,00 zł (netto: 80,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CZYŚCIK DO ZŁĄCZY ŚWIATŁOWODOWYCH 1,25mm (NP.LC) W KSZTAŁCIE DŁUGOPISU CZYŚCIK DO ZŁĄCZY ŚWIATŁOWODOWYCH 1,25mm (NP.LC) W KSZTAŁCIE DŁUGOPISU
Producent: n/a
Cena: 199,00 zł (netto: 161,79 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CZYŚCIK DO ZŁĄCZY ŚWIATŁOWODOWYCH 2,5mm (NP.SC, ST, FC) W KSZTAŁCIE DŁUGOPISU CZYŚCIK DO ZŁĄCZY ŚWIATŁOWODOWYCH 2,5mm (NP.SC, ST, FC) W KSZTAŁCIE DŁUGOPISU
Producent: OEM
Cena: 179,00 zł (netto: 145,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MEDIA KONWERTER UBIQUITI F-POE MEDIA KONWERTER UBIQUITI F-POE
Producent: UBIQUITI
Cena: 146,98 zł (netto: 119,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MIKRORURA DOZIEMNA 200m 12 / 8 mm MIKRORURA DOZIEMNA 200m 12 / 8 mm
Producent: n/a
Cena: 269,00 zł (netto: 218,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM 1M DUPLEX 50/125um OM3, LC/UPC-LC/UPC PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM 1M DUPLEX 50/125um OM3, LC/UPC-LC/UPC
Producent: n/a
Cena: 24,90 zł (netto: 20,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC  3MM PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM
Producent: n/a
Cena: 19,90 zł (netto: 16,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1,5M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1,5M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC
Producent: n/a
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M EASY FLEX SC/APC - SC/APC G657.B3 PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M EASY FLEX SC/APC - SC/APC G657.B3
Producent: OPTON
Cena: 37,50 zł (netto: 30,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC
Producent: OEM
Cena: 19,00 zł (netto: 15,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC
Producent: n/a
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657 1M PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657 1M
Producent: OPTO
Cena: 8,00 zł (netto: 6,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657A 2M PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657A 2M
Producent: OPTO
Cena: 7,49 zł (netto: 6,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, LC/APC 2M PIGTAIL SM 9/125, LC/APC 2M
Producent: QOLTEC
Cena: 7,50 zł (netto: 6,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, LC/APC 3M PIGTAIL SM 9/125, LC/APC 3M
Producent: n/a
Cena: 8,00 zł (netto: 6,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, LC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m PIGTAIL SM 9/125, LC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m
Producent: OEM
Cena: 9,59 zł (netto: 7,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, SC/APC G657A2 1.5M PIGTAIL SM 9/125, SC/APC G657A2 1.5M
Producent: CONNLINK
Cena: 7,29 zł (netto: 5,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m
Producent: n/a
Cena: 9,70 zł (netto: 7,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.3m PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.3m
Producent: CONNLINK
Cena: 11,99 zł (netto: 9,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1M PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1M
Producent: CONNLINK
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PRZEŁĄCZNICA ŚWIATŁOWODOWA 2U 19" 48x DUPLEX STAŁA PRZEŁĄCZNICA ŚWIATŁOWODOWA 2U 19" 48x DUPLEX STAŁA
Producent: MANTAR
Cena: 119,00 zł (netto: 96,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PRZEŁĄCZNICA ŚWIATŁOWODOWA 2U 19" 48x SC SIMPLEX WYSUWANA PRZEŁĄCZNICA ŚWIATŁOWODOWA 2U 19" 48x SC SIMPLEX WYSUWANA
Producent: MANTAR
Cena: 209,00 zł (netto: 169,92 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA SIGNAL FIRE AI-8C SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA SIGNAL FIRE AI-8C
Producent: SIGNAL FIRE
Cena: 5 479,00 zł (netto: 4 454,47 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA SIGNAL FIRE AI-9 SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA SIGNAL FIRE AI-9
Producent: SIGNAL FIRE
Cena: 6 445,00 zł (netto: 5 239,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl